Značkový a levný textil

Značkový textil- Lambeste, Slazenger, Sols, B&C... vysoká kvalita, renomovanost značky, příznivé ceny tvoří podstatnou část nabídky naší společnosti.

Ve značkovém textilu najdete v naší nabídce značky Sol´s, Hanes, Stedman, Fruit of the Loom, B&C, Result, Slazenger a mnoho dalších... U malých nákladů využíváme přímé dovozce do ČR a u větších nákladů (cca od 200ks) nakupujeme přímo na evropských skladech jednotlivých značek.

Velikou oblibu v loňském roce získala francouzská značka reklamního textilu "Sol´s". Tato obliba vzniká hlavně díky vysoké kvalitě použitých materiálů, provedení a přitom velice příznivé cenové politice.

Vyšší ceny u značkového textilu převáží široký výběr barev a barevných kombinací, vysoká kvalita provedení a výrobních materiálů.

Neznačkový textil- Lambeste, X-fer...

V nižší cenové hladině doporučujeme značku "Lambeste", které šíří své kolekce nabízí zákazníkům velký výběr reklamního textilu za velice příznivou cenu. Dalšími značkami patřící do skupiny reklamního textilu, kde hlavní preferencí je cena, jsou X fer a T-legend.

Na rozdíl od cenově dražšího značkového textilu, nenabízí tento reklamní textil, tak široký výběr v barevných kombinacích. Barevnice je většinou omezena na základní barvy a několik variant gramáží. U těchto značek levného reklamního textilu je dodržena standardní kvalita provedení a materiálů.

Všechny tyto nedostatky jsou však nahrazeny přijatelnou cenou.

    Dnes je 29.03.2020. Svátek má Taťána.
© Copyright 2009 TTGlobal s.r.o.